Braumeister розроблений спеціально для того, щоб домашнє пивоваріння стало одним з ваших улюблених занять або хобі. Варіння пива в домашніх умовах ще ніколи не була такою простою, а приготоване пиво - таким смачним. З Braumeister приготувати гарне пиво зможе кожен!

Особливою перевагою пивоварні є її хоч і революційна, але досить проста система, що дозволяє уникнути витрат. Завдяки цьому рішенню солод більше не проходить грубу перемішку у змішувачі, а акуратно і поступово розчиняється в суслі, що постійно циркулює насосом. Заварювання солоду, очищення і варіння хмелю проходять в одному єдиному котлі. Повністю автоматизований контроль за пивоварінням можна запрограмувати для приготування особливих сортів пива. Пивоварня «Braumeister» розрахована на приготування 20 або 50 літрів пива за раз. Ви зможете зварити будь-який сорт пива: пшеничне пиво, світлий або бурштиновий ель, пиво Maerzen (сорт німецького міцного пива) і багато інших сортів. Завдяки своїм невеликим розмірам і простоті у використанні, Braumeister ідеально підходить для домашнього використання.

Також для промислового виробництва є мобільна комплектація на 200 літрів.

Варіть своє власне натуральне пиво природним способом. Отримаєте величезне розмаїття сортів пива, приготування яких не буде скрутним. Будьте унікальним. Пригощайте своїм домашнім пивом своїх близьких і друзів. Створіть свій унікальний сорт пива, який стане приємним сюрпризом і невід'ємною частиною будь-якої вечірки. Braumeister майже повністю виготовлений з неіржавіючої сталі і його якість не викликає сумнівів - зроблено в Німеччині!

Почніть прямо зараз, вивчіть всі можливості вашої пивоварні! Braumeister доступний в трьох моделях - на 20, 50 та 200 літрів.

  • Braumeister 20 л

    Чудовий варіант в якості лабораторного обладнання, для апробації нових і вдосконалення вже існуючих рецептур

  • Braumeister 50 л

    Оптимальний варіант для домашнього пивоварня, збалансованого по об'єму

  • Braumeister 200 л

    Рішення для бізнесу, маленьке виробництво пива чи квасу, для подальшої реалізації