Придумайте рецепт і потім зваріть своє власне, унікальне пиво, а Braumeister в цьому вам допоможе!

Використовуйте добре зарекомендувала себе технологію і дизайн пивоварні Braumeister, завдяки яким пивоварня займе мінімальний простір у вашому будинку. Заварювання солоду, очищення, варіння хмелю, розмішування і охолодження - всі ці процеси відбуваються в одному єдиному котлі.

Повністю автоматизований контроль пивоваріння дає вам можливість управляти кожною фазою під час приготування пива за спеціальним рецептом, коректуючи і стежачи за показниками часу і температури. Процес очищення напрочуд простий і легкий - вам варто лише підняти фільтруючий барабан з солодом над казаном, використовуючи спеціальну скобу, і закріпити його на деякий час, щоб дати суслу можливість стекти назад у котел.

І останнє, але не менш важливе - це компактність і мобільність нашої пивоварні, завдяки якій вона не вимагає значного простору і ви можете спокійно її переміщати. Ці характеристики роблять Braumeister ідеальної пивоварнею для ресторанів, пабів, спеціальних подій або зустрічей пивного спільноти. Будьте незалежними і варіть пиво за своїм власним і індивідуальним рецептом для себе або для ваших гостей. Низька вартість необхідних інгредієнтів і мінімальна ціна приготованого літра пива швидко окуплять витрати на придбання пивоварні.

технічні характеристики
Модель: Braumeister 200 літрів
Матеріал: Нержавіюча сталь
Вага: 145 кг зі встановленими болтами та іншими знімними елементами
Вмістимість: приблизно 200 л готового пива = близько 230 л пивного сусла
Спіраль нагрівання: теплоємністю 3 x 3000 Вт
Насос: Потужністю 23 Вт
Електроживлення: 400 В (з запобіжником на 16 A)
Загальна потужність: 9.4 кВт
 
 
 
 
Scroll upScroll down